הסטודיו שלנו מצויד לשקוע אתכם בעולם זכוכית נושבת, והמדריכים שלנו ידריכו אתכם במניפולציה של זכוכית מותכת כדי ליצור אמנות זכוכית יפהפייה ולפקוח את עיניכם לאפשרויות בסביבה בטוחה ומבוקרת. כאן ב- Vandalia Glassworks אנו מציעים לכם את האפשרות ללמוד את היסודות של ייצור זכוכית, החל מהיסודות וכלה בכלי זכוכית באיכות גבוהה, אביזרי זכוכית ועוד. הסטודיו שלנו מציע סדנאות, קורסים וסדנאות לכל מי שרוצה ללמוד עוד על זכוכית ויצירתו.

החל מזכוכית השנייה

התלמידים יתחילו בעיצוב צורות פונקציונליות העשויות מזכוכית שקופה, החל מגליל סטנדרטי. יצירה זו מאפשרת לתלמידים להתנסות בעבודה עם צורות הדורשות מניפולציות מורכבות יותר של זכוכית מותכת. בעזרת הכישורים שלמדו לפני השיעור, הם יכולים גם להשתמש בכוחות חום וצנטריפוגלי, ולעבוד על מגוון צורות וגדלים שונים של משקפיים ואביזרים. זכוכית ראשונית המכה הראשונה תאפשר לתלמידים לחוות עבודה המאפשרת צורות מסובכות יותר, כגון גליל, צורה דמוית גליל וחפץ זכוכית שטוח ושטוח, תוך שימוש בחום, צנטריפוגות, כוח וכו '. לאפשר לתלמידים להתנסות בעבודה עם צורות הדורשות מורכבות רבה יותר ולתפעל זכוכית מותכת.

במקום משקולות נייר

התלמידים מכינים כוסות וספלים שיכולים לשמש כוסות שתייה. יצירה זו מאפשרת לתלמידים להתנסות בעבודה עם צורות הדורשות צורות מורכבות יותר, כגון צילינדרים, צילינדרים – כגון צורות וחפצי זכוכית שטוחים ושטוחים, תוך שימוש בחום, צנטריפוגות, כוח וכו 'זכוכית סיד עשויה חול, סיד ו סיד והוא הסוג הנפוץ ביותר של זכוכית ביתית המצוי כיום.

כשהוא מותך, הזכוכית ניתנת לגמישות במיוחד, וזכוכית מגניבה שימשה מימי קדם לחפצים מעשיים וקישוטיים. הדוגמאות המוקדמות ביותר הידועות לחפצי זכוכית הן קרמיקה מזוגגת, כלים חלולים עשויים זכוכית מותכת שנוצרה מליבת חול דחוסה.

הזכוכית מחוממת ואז נצבעת בברק כסוף

ויש שינויים עדינים בהרכב הזכוכית, מה שמגדיל את כמות הזכוכית המותכת, מה שמקל בתהליך הנשיפה. עיצובי תמונות לכלי זכוכית נעשים בדרך כלל על ידי ציור ראשוני של עיצוב ואז דפיקת זכוכית כלשהי כדי להשאיר דפוס מוגבה.

הזכוכית המחוסמת PYREX פותחה

כדי למנוע שבירת עדשות במנורות הרכבת בזמן גשם, וזכוכית רכה הובילה במקור לשוק כלי זכוכית מעבדה. תעשיית הזכוכית מאוד חשאית וקשה למכור זכוכית אמריקאית, ולכן פחות אנשים יודעים להכין זכוכית. זכוכית משמשת בעיקר רק לבקבוקים וחלונות, אך ניתן להשתמש בה גם במגוון יישומים אחרים.

אמני סטודיו השתמשו תמיד בטכניקות של זכוכית חמה וקרה

כולל כבשנים – זכוכית מותכת וצבעונית, אך כאשר הוצגו תנורי זכוכית ניידים הם פתחו בפני אמני הסטודיו אפשרויות רבות אחרות לעבוד עם זכוכית. עם הזמן החלו לצוץ שימושים מעשיים יותר בזכוכית, שחלקם קיימים עד היום, ורבים מחפצי הזכוכית המפוצצים ביד, מקאמוס ועד קמיע, הופקו.

עם הרבה מיומנות בנשיבת זכוכית תוכלו להכין כל מיני חפצי זכוכית, החל מפלטות וכלה בפסלים מפוצצים.

ישנן דרכים רבות להחיל תבניות וצבעים על זכוכית מנופחת ביד

כולל גלגול זכוכית מותכת בצבעי אבקה ושימוש בסורגי מתכת קטנים הנקראים פריך. בתהליך הנשיפה מתהפך שוב ושוב על המיזוג (מפוצץ חלקית – עשוי זכוכית). ניתן גם להוסיף רסיסי זכוכית לחתיכות זכוכית צבעוניות גדולות יותר, הנקראות צ'יפס, בזמן שהחתיכה המעובדת עדיין נמצאת בצינור, ולהשתמש בהן כדי לחבר אליה חתיכת זכוכית נוספת תוך כדי העיבוד.

סמית הזכוכית נושף אוויר דרך הצינור עד שהיצירה מגיעה לגודל המיועד

ואז חותך את הזכוכית בפינצטה, מה שנקרא שקע, המאפשר לך להסיר אותה מצינור המכה בברז מוצק. לאחר סיום הגאפר, הוא נושף לתוך הצינור ומתחיל ליצור בועות בכוס. ברגע ששברי הזכוכית נמצאים בקצה צינור המכה, נוצרות בועות על הצינור והוא מוכן לפוצץ.

כדי לחמם ולפוצץ את הזכוכית שוב, יש לסובב את צינור המכה ללא הרף ואת הזכוכית המותכת אסור להישבר מכיוון שהיא מאבדת את צורתה. לאחר שהכוס מפוצצת וגמורה לחלוטין, היא בוודאי התקררה עד לנקודה בה היא מפסיקה לעבוד, וכאן נכנס לתמונה חור התהילה. בשיעור ניפוח זכוכית מדעי שלי כבר עבדתי בחברה המייצרת חלקי זכוכית לכרומטוגרפיית גז. כמעט כל יום אני הולך לחנות זכוכית ויוצר פרויקטים בזכוכית טבעית, אמנותית ומפוצצת ביד.

פיסות הזכוכית מחוברות זו לזו, הצינור הראשון מעוצב כך שניתן ליצור את הפה, והצינור השני לצד השני.