כאשר הקיץ מסתיים ובית הספר חזר למסלולו, כל אוהד כדורגל בקולג 'יודע שהגיע הזמן להסתגל לעונה. אוהדים נלהבים מרחבי המדינה נוסעים לראות את משחקי הבית של הקבוצות האהובות עליהם, ורבים בוחרים להישאר בשכירות נופש עם חברים ובני משפחה. אבל מה אתה עושה עם הבית שלך כשאתה רק שם כדי לראות כדורגל? מדוע לא להישאר בקוטג 'המוקדש לקבוצה האהובה עליכם, או אפילו יותר טוב, לשכור לבד?

בית נושא זה של באמה מושלם עבור אוהדי חוץ שמשתתפים במשחק כדורגל. הבית בן שלושה חדרי השינה שהוסב לאחרונה תוכנן כך שיתאים לכל צוות SEC, ועד חמישה אורחים יכולים לבוא וללכת עם הצוות האהוב עליהם תוך מספר דקות.

האם אתה רוצה למצוא דרך לנצח את החום ביום קיץ חם

אבל האם אתה לא יכול? השתמש במקררים כדי לשמור על קירור פנים האוהל ולמנוע מהזעת האורחים. ניתן לשלב מכשיר זה עם מיזוג אוויר, חימום ומסיר לחות כדי לקרר אתכם תוך זמן קצר. ניתן לשלב את מערכות הקירור הקיימות שהם מספקים ליצירת מערכת קירור שלמה.

קבל הצעת מחיר חינם היום או התקשר אלינו עוד היום ושאל איזה סוג של ציוד מאוורר מתאים לצרכים שלך. למידע נוסף על יחידות הקירור והשירותים שלנו התקשרו עוד היום למספר 1-888-542-4500 או למספר 1-800-743-3200.

אם אתה זקוק לאוורור מיידי

התקשר אלינו ואנו נספק לך שירות סוהר לאתר שלך. ניתן לבקש מפוח להשכרה או מכשיר קירור אחר בכל עת ומראש, אשר נמסר באופן מיידי. מאווררים אלה אינם מוגבלים לעובש, אך הם יכולים לשמש לעבודות שיקום, כולל ייבוש מים עומדים ובמקומות בהם נדרש אוורור. מאווררים איכותיים הם גם אידיאליים לעבודות בנייה, כולל התקנת חלונות, דלתות ורכיבים אחרים בביתכם.

בנוסף

ניתן להשתמש במכשירים אלה לניקוי מים עומדים לאחר שיטפון או כחלק ממפעל לטיפול במים. מאווררים אלה משלבים את יכולת הקירור של יחידת קירור שהותקנה כבר עם הנוחות והאמינות של יחידת הקירור שהותקנה כבר כאשר היא אינה פועלת כראוי. מאוורר עומד גדול בפינה של האוהל יכול לנצל את זרימת האוויר המרבית, ותושבת מתלה קטנה יכולה להיות ממוקמת גם על המוט או באוהל כדי להפיץ קירור.

מצננים אלו בהחלט יעשו את העבודה

אך אם ברצונכם לשמור על קור רוח האוהל שלכם ולהוסיף מעט כשרון למסיבה שלכם, שקלו להוסיף אלמנט של מים. ניפוח מים יהווה כיף למסיבות נוסף ולמסיבות עם ילדים הם יעזרו לשמור על קור רוח. תוכלו למצוא אותם גם במגוון גדלים וצורות שונות, כמו גם בצבעים שונים.

חשוב לציין כי החופים משתנים בצורתם ובגודלם, לכן חשוב להיזהר באיזה סוג אוהל אתה משתמש בהתחלה, שכן מקרר עם אלמנט מים יעזור לשמור על קרירת האוהל שלך יום קיץ חם.

כדי למנות רק כמה יישומים, אנו יכולים להציע לך מגוון אפשרויות שיתאימו לצרכים שלך מבחינת מזג האוויר, תנאי מזג האוויר, המיקום והיבטים אחרים של קמפינג.

עם מעט מאוד ציוד חשמלי – הדרוש באופן מיידי או קבוע – ניתן להשתמש ביחידות אלו במגוון מצבים שונים.

המאווררים יכולים לשמש גם לאוורור אזורים בהם יש אדים

צבע או ריחות מזיקים אחרים. ניתן להשתמש במאווררים באזורים תפוסים ובלתי מיושבים, כולל שטחים ציבוריים כגון מסעדות, ברים, מלונות, מסעדות ומלונות. יהיו אנשים שנהנים מהאירוע בכל מקום והאוהדים המסופקים מושלמים לבניית הבניין כל עוד הלחות נשמרת נמוכה והאוורור מספיק. המאווררים להשכרה מציעים צריכת חשמל נמוכה והם אידיאליים לשימוש פנימי וחיצוני במגוון מצבים, החל מאירועי חוץ ועד קונצרטים ואירועים פנימיים.

אם יחידות קירור נכשלות

נכשלות בתפקוד או מתקנות, זה יכול לעזור לך להילחם בחום ולבצע את פעולותיך ללא חשש. ניתן לשאוב את המזגן לאוהל כדי ליצור סביבה קרירה לחלוטין, כך שתוכלו ליהנות מהמסיבה שלכם בכל חום. למרות שזה לא עוזר בלחות, המצנן רוטט ומייצר אוויר שקריר יותר מ -10 מעלות מטמפרטורת החדר.

המאוורר יכול לשמש לכל עבודות הבנייה

כולל, אך לא רק, קירור בטון. עם גודל הקירור ושטח הפנים שלו, Neat Heat מציעה מגוון רחב של אפשרויות קירור עבור פרויקטים ביתיים, עסקיים, משרדיים ותעשייתיים, כולל: מיזוג אוויר, מיזוג אוויר, משאבות חום, בטון מקורר ועוד. אתה יכול להשתמש במכשירים אלה בכל חדר ולהשתמש בהם בכל חדר עם בקרת אקלים. יש לנו צוות מכירות, הנדסה ושירות שיש לו ניסיון במתן מוצרים, שירותים ומוצרים באיכות גבוהה עבור פרויקטים מסחריים ומגורים כאחד.